„Õnn on jälgedes ja me kõik saame sellest osa“ A. Alle.

Kontaktid

Tallinna Rännaku Lasteaed reg.kood 75035720 Rännaku puiestee 28

Lasteaias on 6 rühma:


Sipelgad  sipelgad@rannaku.ee, 55517990
Mereääre mereaare@rannaku.ee, 57495326 
Metsatuka  metsatuka@rannaku.ee, 57877067
Rabahaldjad  rabahaldjad@rannaku.ee, 58680092
Naksitrallid  naksitrallid@rannaku.ee, 53076413
Lepatriinud  lepatriinud@rannaku.ee, 51964273


Direktor Pille Siimpoeg                                  Vastuvõtuajad: Esmaspäev kl 16.00-18.00 
e-mail: Pille.Siimpoeg@rannaku.ee                                       Neljapäev   kl   9.00-11.00 
telefon: 5282831                                                                  Muudel aegadel eelneval kokkuleppel.

Arendusjuht Marit Laos 
e-mail: arendus@rannaku.ee
telefon: 56916249


 


 
      
Lehte haldab direktor Pille Siimpoeg
pille.siimpoeg
@rannaku.ee
5282831
viimati muudetud 02.11.2022